Městské kulturní středisko Vimperk

 Úvod
Léto pod boubínem

reklama IT Profi s.r.o.
Internetový turistický portál
Prachaticko News

facebook-logo.png

najděte si nás na Facebooku

Restaurace Vodník
Pizzerie Marco
Hotel Zlatá Hvězda
vavi.cz
NP Šumava
Ama
Cukrárna
Pivovar
Český rozhlas
Návrat Romana Kübelbecka
kubelbeck.jpg Po tříměsíčním působení na Novém Zélandu se do Vimperka vrátil Roman Kübelbeck a o své zážitky se podělil v pondělním cestopisném pořadu, který do vimperského kina přilákal opět více diváků než kdekterý filmový trhák.
 
Kytarový recitál
duspiva.jpg Kytara rozezněla v pátek večer vimperský kostel sv. Bartoloměje a to v podání studenta pardubické konzervatoře Milana Duspivy. Romantický večer v rámci Léta pod Boubínem připravilo vimperské kulturní středisko.
 
RADŮZA
raduza.jpg Doslova do transu se podařilo ve čtvrtek večer dostat vimperské publikum ve zcela zaplněném sále městského kulturního střediska a to pouze jedinému člověku, písničkářce Radúze. Na příští týden je na stejném místě připravena další kulturní lahůdka, totiž divadelní představení s hercem Jaroslavem Duškem.
 
Vimperské kulturní středisko se zaplnilo studenty
meks2.jpg Vimperk - Ve čtvrtek dopoledne se vimperské kulturní středisko zaplnilo studenty středních a základních škol a pro tentokrát je místo hudební či divadelní produkce čekala problematika podnikání a řízení nadnárodní společnosti.
Myšlenka uskutečnit přednášku na téma přeshraniční spolupráce a řízení nadnárodní společnosti, vznikla při přípravě projektu Girls Day, který připravila Střední škola Vimperk a který měl odtajnit práci s technikou a ukázat, že tecnické obory nejsou pouze pro chlapce," přiblížila akci Kateřina Bezděková, která ji organizačně zajišťovala.
Hermann Löffler, generální ředitel společnosti Seaquist Löffler studentům velice fundovaně vysvětlil základní myšlenky podnikání a řízení společnosti ze které se v průběhu 60 let stal nadnárodní koncern vyrábějící plastové uzávěry.
 
Ondřej Smeykal

Australská klasika zazněla v pondělí večer v sále vimperského kulturního střediska. Český profesionální hráč na australský domorodý nástroj didgeridoo Ondřej Smeykal totiž přiblížil hudbou, ale i slovem a obrazem svět a kulturu domorodých Aborigines.

smeykal.jpg smeykal1.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 Následující > Konec >>

Výsledky 301 - 310 z 335