Městské kulturní středisko Vimperk

KUWAIT ENGLISH SCHOOL

pátek 27. října 2017, 19,00, MěKS

 Úvod arrow Připravujeme arrow KUWAIT ENGLISH SCHOOL
Léto pod boubínem
reklama IT Profi s.r.o.
Internetový turistický portál
Prachaticko News

facebook-logo.png

najděte si nás na Facebooku

Restaurace Vodník
Pizzerie Marco
Hotel Zlatá Hvězda
vavi.cz
NP Šumava
Ama
Cukrárna
Pivovar
Český rozhlas
KUWAIT ENGLISH SCHOOL | Tisk |
Čtvrtek, 07 září 2017
KUWAIT ENGLISH SCHOOL

pátek 27. října 2017, 19,00, MěKS

Kuwait English School je mezinárodní školou otevřenou studentům od 3 do 19 let a nabízí ucelené vzdělání. V průběhu svého studia na KES, mají studenti mnoho zajímavých možností rozvoje svého talentu v nejrůznějších mimoškolních aktivitách.
Hudební oddělení bylo zformováno již v době založení školy. Z prvotního klarinetového dua v roce 1979 se po 38 letech rozrostlo v množství různorodých ansámblů, mezi něž patří i školní kapela, vedená Stephenem Tarrym a několik pěveckých uskupení, jejichž sbormistrem je Michael Hassan. Další chloubou školy je pak smyčcový ansámbl vedený Draganem Markovichem.
Kuwait English School již vystupovala v mnoha koncertních sálech, mezi jinými se též zúčastnila oslav „Millenium Celebrations“ v Londýně a v roce 2008 uspořádala hudební turné do Spojených Arabských Emirátů. Nyní je na turné po Evropě, kde kromě České Republiky navštíví též Rakousko a Slovensko. Kromě zahraničních zájezdů vystupují hudebníci KES též pravidelně ve školním divadle při koncertech a muzikálech pořádaných školou a angažují se také v mnoha různých charitativních projektech.